شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۹

بهنام زاده:

360مورد تخلف ساخت وساز در منطقه یک شهرداری به کمیسیون ماده صد معرفی شده اند

اصغر بهنام زاده، مدیر منطقه یک شهرداری قزوین از شناسایی 360مورد تخلف ساخت وساز درشش ماهه اول سالجاری توسط کارشناسان واحد تخلف یابی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین،بهنام زاده گفت: از تعداد 360مورد تخلف ساخت وساز شناسایی شده توسط کارشناسان واحد شهرسازی 87 مورد گزارش ناظر پروژه، 69 مورد توسط ماموران واحد اجرائیات منطقه یک شناسایی و گزارش شده است.

این مقام مسئول همچنین گفت:104 مورد از تخلفات ساخت و ساز گزارش شده مربوط به شکایات مردمی بوده که توسط کارشناسان شهرسازی بررسی واقدامات لازم صورت گرفته است.

بهنام زاده اضافه کرد: از تعداد 360مورد تخلف شناسایی شده 100مورد مربوط به اخطار ایمنی به متخلفین ساخت وساز بود که در حین احداث ساختمان موارد ایمنی را رعایت نکردن، ومشکلاتی را برای همسایگان  وعابرین بوجود آورده اند که مهمترین آنها ایمن سازی حین گودبرداری است.

مدیر منطقه یک شهرداری قزوین از شهروندان درخواست کرد قبل از شروع هرگونه ساخت وساز حتی در اندازه یک انباری،سرویس بهداشتی ومسقف کردن حیاط منزل برای استفاده پارکینگ از شهرداری مجوز لازم را دریافت نمایند تا در آینده دچار مشکلات کمیسیون ماده صد و اجرای احکام نشوند.

تصاویر مرتبط