سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۱

عملیات عمرانی اجرای ضلع شرقی پیاده راه محله بلاغی و ملک آباد در حال انجام است

اصغر بهنام زاده ، مدیر منطقه یک شهرداری قزوین از اجرای پروژه های کف سازی و پیاده روسازی ضلع شرقی محله بلاغی و ملک آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین؛ بهنام زاده با بیان این خبر افزود: از آنجا که پیاده روهای شهر می تواند نقشی اساسی در ارتقای سلامت و تسهیل عبور و مرور شهروندان ایفا نماید شهرداری منطقه یک تاکید فراوانی بر افزایش سطح نوسازی معابر عمومی شهر دارد.

وی از اجرای عملیات بیش از 2هزار مترمربع کف سازی و پیاده روسازی ضلع شرقی محله بلاغی و ملک آباد  با اعتبار 4 میلیاردو 500میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی ستاد باز آفرینی وبا حمایت اداره کل راه ومسکن و شهرسازی خبر داد و افزود: این اقدام به منظور بهبود عبور و مرور و افزایش رفاه شهروندان آغازشده و هم اکنون نیز در دست اقدام است.

مدیر منطقه یک شهرداری قزوین از اهتمام ویژه منطقه یک نسبت به اجرای عملیات گسترده کف سازی و پیاده رو سازی در خیابان های فاقد کف و سنگ فرش خبر داد و افزود: طرح کف سازی و پیاده روسازی ضلع شرقی محله بلاغی و ملک آباد  با پیشرفت فیزیکی بیش از 80 درصد در حال اجراست.

 این مقام مسئول در ادامه با اشاره به نقش مشارکت مردم در اجرای پروژه‌های شهرداری اضافه کرد: مشارکت به عنوان اساسی ترین عنصر در دستیابی به اهداف توسعه به ویژه توسعه شهری است و از اهمیت خاصی برخوردار است و امروزه مشارکت شهروندان در امور شهری یک ضرورت است که می تواند به توسعه پایدار شهری منجر شود؛ لذا از مردم فهیم محله بلاغی تقاضا دارم ضمن سعه صبر در انجام پروژه ها، همکاری لازم را با کارکنان شهرداری داشته باشند.                                                                                                                              

بهنام زاده در پایان ضمن اشاره به پروژه های پیاده راه انجام شده در سال گذشته بیان کرد: بیش از ۳۵۰۰ متر مربع پیاده رو سازی در سال گذشته احداث شده  که هدف ازاجرای آن بهسازی محل عبور و مرور شهروندان، کاهش حوادث و افزایش بهره وری عنوان کرد.

لازم بذکر است در اجرای پروژه پیاده رو سازی ضلع شرقی محله بلاغی و ملک آباد 500متر جدول گذاری، 300مترمکعب  بتن ریزی و 500متر مکعب خاکبرداری انجام شده است. 

تصاویر مرتبط