دوشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۷

توسط مدیر منطقه 1انجام شد؛

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج اخوان شهید حسن پور منطقه یک شهرداری قزوین

با حضور فرمانده بسیج حوزه شهید باهنر شهرداری قزوین، شورای حوزه ، شهردار، معاونان و مدیران منطقه یک شهرداری قزوین مراسم تودیع و معارفه سرپرست پایگاه بسیج برادران شهید حسن پور شهرداری منطقه 1صبح امروز در دفتر مدیریت منطقه برگزار شد

به گزارش  روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین؛ سرهنگ دوم پاسدار محمود بخشی فرمانده حوزه بسیج شهید باهنر شهرداری قزوین در ابتدای مراسم به ویژگی های بسیجی پرداخته و گفت: بسیجی همیشه باید احساس تکلیف نموده و خود را از انفعال در امورات محوله و شهرداری خارج نموده و همیشه آماده باش و در صحنه حاضر باشد.

سرهنگ دوم بخشی بسیجی را نیروی آماده باش در شرایط بحرانی شهرداری عنوان کرده و افزود: بسیجی ها با تمام توان یاریگر شهردار و مجموعه شهرداری می باشند.

بهنام زاده، مدیر منطقه یک شهرداری قزوین نیز در این مراسم عمل گرایی را ویژگی بسیجی دانسته و گفت: بسیجی به عنوان عامل پویایی و تحول هر جامعه ، توان خویش را در عمل ثابت می کند.

مدیر منطقه یک شهرداری قزوین افزود: اگر جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در دنیا توانسته جایگاه مهم و ویژه ای را به خود اختصاص داده و تاثیرگذار معادلات سیاسی و اجتماعی جهان باشد در سایه تلاش و همت و کوشش بسیجیان است.

وی تاکید کرد: شهرداری موفقیت خویش در شرایط کنونی را مدیون بسیج و تلاش شبانه روزی  کارکنان بسیجی ذکر کرد.

در این مراسم از تلاش های شهروز بابخانی به عنوان فرمانده پایگاه قبلی قدردانی و تقدیر گردید و محمد دودانگه به عنوان سرپرست جدید پایگاه مقاومت برادران شهید حسن پورشهرداری منطقه یک معرفی شد.

لازم به ذکر است در این مراسم از تعدادی از تلاشگران و مهندسین ناظر عرصه عمران و آبادانی شهر با اهدا لوح ،تقدیر شد

تصاویر مرتبط