چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۹

عملیات پیاده رو سازی خیابان طالقانی در راستای تسهیل عبور و مرور شهروندان انجام می شود

اصغر بهنام زاده، مدیرمنطقه یک شهرداری قزوین گفت: عملیات پیاده روسازی فاز یک خیابان طالقانی در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک شهرداری قزوین؛ بهنام زاده با اعلام این مطلب گفت: در راستای اصلاح و مناسب سازی معابر سطح حوزه منطقه یک، پیاده روسازی و جدول گذاری در خیابان طالقانی حد فاصل پل طالقانی تا  تقاطع ولیعصر (عج) توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه با اعتبار 13 میلیارد ریال و به طول 2 هزار و 500 متر در حال اجراست.

مدیر منطقه یک  هدف از اجرای این پروژه را ارتقای کیفیت معابر و مناسب سازی پیاده روها به منظور تسهیل عبور و مرور عابرین و زیبای سازی معابر عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه برخی از مسیرهای پیاده رو در سطح منطقه نیاز به اصلاح، زیر سازی و پیاده رو سازی دارند، لذا پس از بررسی های کارشناسانه،  مناسب سازی پیاده روهای مسیر طالقانی در دست اجراست.

بهنام زاده افزود: در این مسیر ضمن زیر سازی اساسی هم اکنون اقدامات جهت پیاده روسازی مناسب از سوی معاونت اجرایی و عمرانی منطقه در دست اقدام است.

وی گفت: با اجرای این پروژه ضمن تضمین امنیت شهروندان برای عبور و مرور و کاستن حوادث احتمالی، جلوه بصری و شهری مسیر نیز متحول گشته و عابرین به راحتی می توانند در این مسیر تردد نمایند.

بهنام زاده افزود: امروزه پیاده روها به عنوان یکی از مهمترین عرصه های عمومی در شهرها شناخته می شوند که همانند سایر جنبه های زندگی شهری، دارای ساختار اجتماعی و فیزیکی خاص خود هستند، بر این اساس به منظور استاندارد سازی و بازیابی هویت از دست رفته پیاده روها، شهرداری منطقه یک به ساماندهی پیاده‌روهای سطح منطقه بر اساس نیاز شهروندان خواهد پرداخت.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط