چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۲/۲۶

بازدید میدانی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین از خیابان راه آهن

مدیر منطقه یک شهرداری قزوین از بازدید میدانی علی فرمانی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین از خیابان راه آهن با هدف پیگیری مطالبات مردمی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین ؛سید مهدی حاجی سید رضی گفت :در بازدید صبح امروز ،  رئیس شورای اسلامی شهر به همراه ایرانی شورا یار خیابان را آهن ،طاهایی مدیر مطالعات سازمان ترافیک شهرداری قزوین و امینی رئیس ناحیه امامزاده علی ، مطالبات مردمی و اقدامات انجام شده در خصوص معضلات زیر گذر عابر پیاده خیابان راه آهن، طرح احداث مسیر پیاده رو جایگزین و ایجاد دور برگردان در کمر بندی جمهوری اسلامی ،را پیگیر شدند.

در این بازدید علی فرمانی اظهار داشت :مجموعه مدیریت شهری در تلاش است تا با ارائه خدمات بهینه و اجرای پروژه‌های عمرانی، رفاه حال شهروندان و رضایت آنها را جلب کند.

وی افزود: پیشبرد توسعه و آبادانی و ارتقاء فرهنگ شهروندی نیز مستلزم همکاری شهروندان بوده و این امری دو جانبه از سوی مردم و دستگاه‌های خدمت‌رسان است.

فرمانی ، با تأکید بر اهمیت پاسخگویی به مطالبات مردمی گفت: برگزاری ملاقات مردمی موجب کاهش فاصله بین مسئولین و مردم می‌شود و رسیدگی به درخواست‌های شهروندان به صورت مستقیم موجب تسریع در روند اجرای کار است.

تصاویر مرتبط