یکشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۳۰

آغاز طرح ساماندهی وانت های میوه فروش منطقه یک شهرداری قزوین در2 نقطه

سید مهدی حاجی سید رضی سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین از آغاز طرح ساماندهی وانت های میوه فروش سطح منطقه در کمربندی جمهوری اسلامی جنب میمون قلعه و خیابان شهید انصاری غربی جنب امامزاده سلطان سید محمد ع خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین، سید رضی گفت: فعالیت بیش از 100 دستگاه وانت میوه فروشی در میادین و معابر اصلی موجب ایجاد ترافیک، نازیبایی سطح منطقه و نارضایتی شهروندان شده بود که براساس مطالبات مردم ساماندهی این وضعیت در دستور کاراجراِئیات منطقه یک  شهرداری قزوین قرار گرفت.

وی افزود: بر اساس ماده 16 قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار شهرداری ها مبنی بر در اختیار قرار دادن اراضی برای ایجاد بازارچه برای افراد کم توان، کم سرمایه، تولید کنندگان و فروشندگان کم سرمایه دو نقطه از سطح منطقه یک  برای ساماندهی وانت های میوه فروشی تعیین شداست.

سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین با تاکید براینکه هدف از اجرای طرح ساماندهی وانت های میوه فروشی در منطقه یک  ایجاد رضایتمندی مردم است، گفت: دنبال قطع کردن منبع درآمدی این افراد نیستیم این مهم از مطالبات جدی مردم و اقدامی ارزشمند در راستای نظم و ساماندهی در سطح منطقه  است.

وی با بیان اینکه براساس برنامه ریزی انجام شده، طرح ساماندهی وانت‌های میوه فروش درمنطقه یک  از روزجاری شروع شده است، گفت: براساس این طرح وانت بارها به دونقطه تعیین شده شامل کمر بندی  جمهوری اسلامی جنب میمون قلعه و خیابان شهید انصاری غربی جنب امامزاده سلطان سید محمد (ع)  هدایت شدند.

سید رضی ادامه داد: اقدامات خوبی در راستای تسطیح و آماده سازی، تعبیه سرویس بهداشتی و برقراری روشنایی در این دو نقطه که گنجایش 200 خودرو وانت میوه فروش را دارد انجام شده است

وی اظهار داشت: قطعا اجرای این طرح در مراحل نخست اشکالات و نقاط ضعفی هم دارد و به محض استقرار کامل وانت های میوه فروشی اقدامات لازم را در راستای ایجاد رفاه هرچه بیشتر انجام خواهیم داد.

سرپرست  منطقه یک شهرداری قزوین با بیان اینکه تمام توان خود را برای ایجاد رضایتمندی آنها به کار خواهیم گرفت، گفت: براساس بررسی‌های میدانی  انجام شده اجرای این طرح طی چند روز آینده  موجب رفع مشکل ترافیک در این نقاط خواهد شد و بازخورد بسیار خوبی از سوی مردم خواهد داشت

تصاویر مرتبط