پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۲

با حضوراعضای شورای شهر و سرپرست منطقه یک شهرداری انجام شد؛

برپایی میز خدمت در ناحیه منفصل شهری دانش و ناصرآباد

با حضوراعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین و جمعی از مسئولان میز خدمت در ناحیه منفصل شهری دانش و ناصرآباد برپا شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین؛ میز خدمت به مناسبت رزمایش جهادگران فاطمی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر قزوین، سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین، رئیس ناحیه منفصل شهری دانش و ناصرآباد و برخی مدیران از جمله فرماندار قزوین و معاونان، جانشین فرماندهی ناحیه انتظامی و معاونان در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ناصرآباد بعد از اقامه نماز مغرب و عشا برپا شد.

سیدمهدی حاجی سیدرضی سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین در حاشیه برپایی میز خدمت گفت: مهمترین پروژه ای که اکنون اقدامات آن را انجام داده‌ایم و تا هشت ماه آینده با مساعدت و کمک اهالی بعد از چندین سال در خواست اهالی ناصرآباد به بهره برداری خواهد رسید، احداث پل ورودی دانش به ناصرآباد است که همه اقدامات آن انجام شده و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می شود.

او افزود: به اهالی ناحیه منفصل شهری دانش و ناصرآباد اطمینان می دهیم هیچ یک از مدیران و کارشناسان شهرداری ذره‌ای از تلاش برای خدمت صادقانه به مردم و رفع مشکلات و پاسخگویی به شهروندان در این خصوص کوتاهی نمی‌کنند.

سرپرست منطقه یک با اشاره به اینکه شهرداری یکی از دستگاه‌های اجرایی پر مراجعه محسوب می‌شود، ادامه داد: در خصوص آماده سازی، زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت معابر اقدامات خوبی در حال انجام است و امیدواریم با کمک اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گام‌های مهمی در تکمیل پروژهای در حال اجرا و شروع پروژهای جدید در این ناحیه برداریم و رضایت اهالی را که هدف اصلی مدیران شهری است، جلب کنیم.  

سیدرضی افزود: باید این باور قلبی مسئولان شهرداری را به تمام شهروندان منتقل کنیم که ذره ای در ذهن همکاران ما در تمام رده ها کم کاری، کوتاهی و عدم پاسخگویی به شهروندان وجود ندارد.

او با بیان اینکه پروژه های کوچک و کلان در منطقه یک  شهرداری قزوین به ویژه در ناحیه منفصل شهری دانش و ناصرآباد با قدرت و توان کامل هم از لحاظ فنی و هم در اجرا و زمان‌بندی در حال اجرا است، عنوان کرد: اهالی این ناحیه در فواصل مختلف شاهد افتتاح  این پروژه ها خواهند بود.

سید رضی در پایان گفت: در این دیدار مردمی که در راستای پاسخگویی و تبادل نظر با شهروندان انجام شد، پیشنهادهایی از سوی برخی مراجعان مطرح شد که حتما این موارد بررسی و به کار گرفته خواهد شد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط