چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۶

بهنام زاده:

تاکیدبهنام زاده به ارائه خدمات مضاعف به شهروندان توسط نواحی امامزاده علی (ع) وامامزاده حسین (ع)

اصغربهنام زاده، مدیر منطقه یک شهرداری قزوین از خدمات بیشتر نواحی متصل شهری امامزاده حسین (ع)وامامزاده علی (ع)به محلات کمتر توسعه یافته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین، بهنام زاده در بازدید از محلات این نواحی گفت: بوستان کسمایی ناحیه امامزاده علی (ع)واقع در محله آمنه خاتون فاقد ست ورزشی می باشد که با هماهنگی سازمان فرهنگی ورزشی در کمترین زمان ممکن نصب خواهد شد.

وی افزود : بنا به درخواست شهروندان وکسبه محله سپه، احداث یک واحد سرویس بهداشتی عمومی ضروری می باشد که با بررسی وتلاش در حال تملک زمینی برای احداث سرویس بهداشتی هستیم که به محض تملک زمین احداث سرویس بهداشتی را آغاز خواهیم کرد.

این مقام مسئول در مورد پروژه توسعه سلامگاه گفت: درپی شکایات شهروندان از طریق سامانه 137 ود یدار های مردمی شهروندان با مدیران شهری مبنی بر جمع آوری نخاله های این پروژه وهمچنین تخریب کامل منازل تملک شده،این منازل تخریب ونخاله های آن جمع آوری ومحل تجمع معتادین ومزاحمین به مردم با همکاری نیروی انتظامی پاکسازی شد.

بهنام زاده در پایان به روسای نواحی امامزاده حسین (ع) وامام زاده علی (ع) تاکید کرد در ارائه خدمات به شهروندان به هیچ عنوان کوتاهی نکنند.

تصاویر مرتبط